Județul Bihor - Consiliul Județean

harta Bihor Harta digitala Consiliu Judetean Bihor

Comunicat Ziua produselor romanesti

Schimbări la vârful societății Parcuri Industriale Bihor

Delegație bihoreană la comemorarea de la Leta Mare (Létavértes)

Parcul Științific și Tehnologic din Bihor intră pe lista de investiții a Consiliului Județean

Construirea terminalului nou pe linie dreaptă

Comunicat Incepere montare GPS

Consiliul Judetean Bihor a încheiat Contractul de Finanţare nr. 1.424 din 26.03.2014 cu Ministerul Mediului şi Schimbărilor Climatice, prin Direcţia Generală AM POS Mediu, în calitate de Autoritate de Management pentru Programul Operaţional Sectorial "Mediu", prin care se derulează proiectul „Sistem de management integrat al deşeurilor în judeţul Bihor”

COMUNICAT DE PRESA cu ocazia finalizarii proiectului „ÎMBUNATATIREA DOTĂRII CU ECHIPAMENTE A BAZELOR OPERAȚIONALE PENTRU INTERVENȚII ÎN SITUAȚII DE URGENȚĂ DIN TRANSILVANIA DE NORD – ETAPA A III-A”

COMUNICAT DE PRESA REFERITOR LA UN NOU PROIECT DESTINAT ARIILOR PROTEJATE

Proiectul bugetului local detaliat la venituri pe capitole și subcapitole