Târg de Paști Oradea – Lansare procedură de închiriere food truck-uri

Acasă > Turism > Târg de Paști Oradea – Lansare procedură de închiriere food truck-uri

Asociația de Dezvoltare Intercomunitară Agenția de Dezvoltare Durabilă a Județului Bihor cu sediul în Mun. Oradea, str. Aurel Lazăr, nr. 13, Județ Bihor, cu sprijinul Consiliul Județean Bihor, organizează procedura de închiriere a trei amplasamente de tip food truck (două amplasamente pentru produse precum mezeluri și brânzeturi, respectiv un amplasament pentru produse precum conserve, băuturi, băuturi alcoolice (sortimente de vinuri locale și/sau bere artizanală), băuturi non-alcoolice locale) în scopul participării acestora la TÂRGUL DE PAȘTI ORADEA 2023, în Cetatea Oradea.

Operatorii interesați se pot înscrie în perioada 15.03 – 26.03

Informații suplimentare se pot obține de la persoana de contact dl. Vitalyos Barna – director, telefon 0728094166, sau de la dl. Daniel Păcală – telefon: 0722332127.

Mai multe detalii privind procedura, regulamentul și documentele necesare înscrierii:

Anterior „Lumină din Lumină” – Concerte de Paște în județul Bihor